Kategorije

Filter cijena

Proizvodač

Newsletter

Rasvjeta.net

Switch

Aruba switch upravljivi L2, 2530-24G Switch
Šifra proizvoda : 0367432
HP 2530-24G, managed, 24x 10/100/1000Mbps, 4 fixed Gigabit Ethernet SFP...
5,537.44 kn
D-Link Mini-GBIC SFP Transceiver DEM-311GT
Šifra proizvoda : 0430264
DEM-311GT, Mini-GBIC SFP, 1000BaseSX, za multi-mode optička vlakna, dosega...
444.85 kn
D-Link switch web upravljivi DES-1210-28P
Šifra proizvoda : 0430956
DES-1210-28P, 24x PoE 10/100Mbps , 2x Combo SFP , 2x 1000BaseT, rackmount,...
2,344.18 kn
D-Link switch web upravljivi DES-1210-28
Šifra proizvoda : 0430909
DES-1210-28, 24x 10/100Mbps , 2x Combo SFP , 2x 1000BaseT, rackmount, fiksna...
1,191.05 kn
D-Link switch web upravljivi DES-1210-52
Šifra proizvoda : 0430935
DES-1210-52, 48x 10/100Mbps , 2x Combo SFP , 2x 1000BaseT, rackmount, fiksna...
2,079.73 kn
D-Link switch web upravljivi DGS-1210-10MP
Šifra proizvoda : 0431468
DGS-1210-10P, 8-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch plus 2 Combo...
2,344.18 kn
D-Link switch web upravljivi DGS-1210-24
Šifra proizvoda : 0430939
DGS-1210-24, 20 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports, 4 x Combo...
1,334.55 kn
D-Link switch web upravljivi, DGS-1100-08P
Šifra proizvoda : 0431236
DGS-1100-08P, 8-Port 10/100/1000Mbps EasySmart Switch, svi portovi PoE, Poe...
962.48 kn
D-Link switch neupravljivi, DES-1005D/E
Šifra proizvoda : 0430044
DES-1005D, 5x 10/100Mbps, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged,...
64.31 kn
D-Link switch neupravljivi, DES-1008D/E
Šifra proizvoda : 0430085
DES-1008D, 8x 10/100Mbps ports, desktop, fiksna konfiguracija, 1U,...
74.81 kn
D-Link switch neupravljivi, DES-1008PA
Šifra proizvoda : 0431268
DES-1008PA , 8x 10/100Mbps, desktop, 4x PoE ports, PoE budget:52W, fiksna...
541.20 kn
D-Link switch neupravljivi, DES-1016D/E
Šifra proizvoda : 0430086
DES-1016D, 16x 10/100Mbps, desktop (mogućnost ugradnje u ormar), fiksna...
236.25 kn
D-Link switch neupravljivi, DES-1018MP
Šifra proizvoda : 0431299
DES-1018MP, 16x 10/100Mbps + x 10/100/1000 BaseT/SFP, desktop (mogućnost...
2,390.30 kn
D-Link switch neupravljivi, DGS-1005D/E
Šifra proizvoda : 0430351
DGS-1005D, 5x 10/100/1000Mbps, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged,...
118.13 kn
D-Link switch neupravljivi, DGS-1008D/E
Šifra proizvoda : 0430318
DGS-1008D, 8xt 10/100/1000Mbps, 8xAuto MDI/MDIX, desktop, fiksna...
148.31 kn
D-Link switch neupravljivi, DGS-1008P/E
Šifra proizvoda : 0430993
DGS-1008P, 8x 10/100/1000Mbps (od toga 4 x PoE porta), 8 x Auto MDI/MDIX,...
678.55 kn
D-Link switch neupravljivi, DGS-1016D/E
Šifra proizvoda : 0430413
DGS-1016D, 16 x 10/100/1000 Mbit, desktop (mogućnost ugradnje u ormar),...
547.31 kn
D-Link switch neupravljivi, DGS-1024D/E
Šifra proizvoda : 0430414
DGS-1024D, 24 x 10/100/1000 Mbit, desktop (mogućnost ugradnje u ormar),...
950.18 kn
D-Link switch neupravljivi, DGS-108/E (metalno kućište)
Šifra proizvoda : 0431074
DGS-108, 8x 10/100/1000Mbps, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged,...
264.45 kn
D-Link switch neupravljivi, GO-SW-16G/E
Šifra proizvoda : 0431238
GO-SW-16G/E, 16xt 10/100/1000Mbps, 16xAuto MDI/MDIX, desktop, fiksna...
481.75 kn