Kategorije

Filter cijena

Proizvodač

Newsletter

Rasvjeta.net

Switch

Aruba switch upravljivi L2, 2530-24G Switch
Šifra proizvoda : 0367432
HP 2530-24G, managed, 24x 10/100/1000Mbps, 4 fixed Gigabit Ethernet SFP...
4,398.63 kn
Aruba switch upravljivi L2, 2530-48G Switch
Šifra proizvoda : 0366958
HP 2530-48G Switch, managed, 48x 10/100/1000Mbps, 4 fixed Gigabit Ethernet...
6,386.88 kn
Aruba switch upravljivi L3, 2930F 24G 4SFP + 1GB modul
Šifra proizvoda : 0384346
Aruba 2930F 24G 4SFP Switch Managed 24 x RJ45 autosensing 10/100/1000 ports 4...
6,286.88 kn
D-Link Mini-GBIC SFP Transceiver DEM-311GT
Šifra proizvoda : 0430264
DEM-311GT, Mini-GBIC SFP, 1000BaseSX, za multi-mode optička vlakna, dosega...
444.85 kn
D-Link switch web upravljivi DES-1100-16
Šifra proizvoda : 0430955
16 x 10/100Mbps EasySmart Switch, Fanless, 802.1Q VLAN, 802.1p QoS, IGMP...
519.68 kn
D-Link switch web upravljivi DES-1100-24
Šifra proizvoda : 0430953
24 x 10/100Mbps EasySmart Switch, Fanless, 802.1Q VLAN, 802.1p QoS, IGMP...
668.30 kn
D-Link switch web upravljivi DES-1210-28
Šifra proizvoda : 0430909
DES-1210-28, 24x 10/100Mbps , 2x Combo SFP , 2x 1000BaseT, rackmount, fiksna...
1,206.43 kn
D-Link switch web upravljivi DGS-1210-10
Šifra proizvoda : 0493740
DGS-1210-10, 8 x 10/100/1000BASE-T, 2 x 100/1000 Mbps SFP, rackmount, fiksna...
953.25 kn
D-Link switch web upravljivi DGS-1210-10MP
Šifra proizvoda : 0431468
DGS-1210-10MP, 10-Port Gigabit PoE+ Smart Switch inc. 2 SFP Ports POE budget...
2,255.00 kn
D-Link switch web upravljivi DGS-1210-16
Šifra proizvoda : 0430938
DGS-1210-16, 12 x 10/100/1000Mbps, 4 x Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports,...
1,127.50 kn
D-Link switch web upravljivi DGS-1210-24
Šifra proizvoda : 0430939
DGS-1210-24, 20 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports, 4 x Combo...
1,332.50 kn
D-Link switch web upravljivi DGS-1210-48
Šifra proizvoda : 0430940
DGS-1210-48, 44 x 10/100/1000Mbps, 4 x Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports,...
3,177.50 kn
D-Link switch web upravljivi, DGS-1100-08P
Šifra proizvoda : 0431236
DGS-1100-08P, 8-Port 10/100/1000Mbps EasySmart Switch, svi portovi PoE, Poe...
883.55 kn
D-Link switch web upravljivi, DGS-1210-08P
Šifra proizvoda : 0431169
D-Link DGS-1210-08P, 8-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch including 2...
1,141.85 kn
D-Link switch web upravljivi, DGS-1210-28MP
Šifra proizvoda : 0431461
DGS-1210-28MP 24x 10/100/1000Mbps PoE plus 4x Combo SFP, rackmount, fiksna...
4,357.28 kn
D-Link switch neupravljivi DES-1024D/E
Šifra proizvoda : 0430320
DES-1024D, 24x 10/100 Mb/s, desktop (mogućnost ugradnje u ormar), fiksna...
396.68 kn
D-Link switch neupravljivi, DES-1005D/E
Šifra proizvoda : 0430044
DES-1005D, 5x 10/100Mbps, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged,...
77.90 kn
D-Link switch neupravljivi, DES-1008D/E
Šifra proizvoda : 0430085
DES-1008D, 8x 10/100Mbps ports, desktop, fiksna konfiguracija, 1U,...
91.23 kn
D-Link switch neupravljivi, DES-1008PA
Šifra proizvoda : 0431268
DES-1008PA , 8x 10/100Mbps, desktop, 4x PoE ports, PoE budget:52W, fiksna...
541.20 kn
D-Link switch neupravljivi, DES-1016D/E
Šifra proizvoda : 0430086
DES-1016D, 16x 10/100Mbps, desktop (mogućnost ugradnje u ormar), fiksna...
300.33 kn